Categories
Uncategorized

Весільний щоденник 2, або За пять місяців до неволі

За те, що годину тягав мене по горах… Я зараз як та курка в анекдоті, яка, втікаючи від півня, думає, чи не занадто швидко біжить… Весільний щоденник для нареченої, подарунок на дівич-вечір. Ознайомтесь з цими статтями, щоб як мінімум вільно спілкуватись на ці теми з батьками, які вже “пів поля перейшли”. Наші поради ніщо проти їх досвіду.

  • Почніть планування весілля з весільного щоденника (блокнот), щоб ви нічого не пропустили при підготовці до вашого весілля.
  • Звісно, зайвим буде говорити, скільки після озвучення того списку відбувається скандалів і сварок.
  • До весілля – п’ять місяців!
  • Після того, як підступний Амур віддав вас на поталу меркантильному Гіменеєві, і, зловтішно потираючи руки, підраховує перші викинуті в ім’я кохання гроші, у вашому майже одруженому житті настає новий етап.

Тож як би ретельно ви не готувалися цілих півроку, в останній тиждень все одно ще щось залишається не доробленим. От і ганяють усі учасники підготовчого процесу містом, щоб встигнути все і зразу. І лише в останній вечір перед весіллям приходить розуміння того, що як не наївся, то не налижешся, тож на всі недоробки можна махнути рукою.

Весільний планер, щоденник нареченої, планер для нареченої

Саме так можна описати п’ятий місяць перед весіллям. Усі всім усміхаються, усі всіх люблять, усі впевнені, що їхнє весілля буде найкращим. », або зайнятий, або надто дорогий. А ще свати зрозуміють, що батьки нареченої/нареченого не такі вже й хороші люди і стільки нервів, скільки вони їм з’їли, за ціле життя їм ніхто не з’їв. В наступному числі «Майже одружених».

Надіятись на телефон, планшет чи комп’ютер немає сенсу – техніка може раптово вийти з ладу в самий цікавіший момент. Тому всі важливі номера телефонів, адреси, ціни, домовленості, нотатки, примітки, ідеї записуйте обов’язково в щоденник (зошит, записник). Якщо автовідповідач не піднімає “трубку”, або інші труднощі, сповістіть нас, напишіть в полі “ідеї, побажання, зауваження” (працює без авторизації, знаходиться внизу сторінки). Наступного ранку задоволена наречена (хоча стриптизер очікувань не виправдав, і вечірка, грубо кажучи, перетворилася на звичайнісіньку п’янку в дівочому колі) оголошує перемир’я зі своїм судженим. Досягнувши паритету, вони знову клянуться у вічній любові одне до одного і вкотре відмовляються від думки відміняти весілля. Такі душевні сценки між майбутнім подружжям в останні дні перед об’єднанням в одне ціле аж ніяк не є рідкісними. На щастя, емоції проходять, і кожна сварка закінчується сльозами покаяння, обіймами, поцілунками і тисячею слів про те, які вони були неправі, як вони одне одного люблять і тому подібними романтичними фразами.

весільний щоденник

Оскільки останній тиждень до весілля традиційно проходить з язиком на бороді. Підготовка до весільного свята – процес тривалий і трудомісткий, що складається з безлічі деталей, кожна з яких важлива. Від величезної кількості інформації у нареченої може початися паніка, яка перейде в істерику або нервовий зрив. Чи є спосіб уникнути цієї неприємності? Є, і спосіб цей – щоденник нареченої, він же весільний планер або органайзер.

Підтверджуєте видалення?

Вони розводять по різні боки рингу майбутніх свах, мирять розсварених наречених, вирішують дрібні і глобальні проблеми, тож не дивно, що під кінець їм це все вже сидить у печінках. Відтак, приймається єдино правильне рішення – та ну його, те весілля, давай, свате, краще вип’ємо. Тим паче, що і закуска, і горілка осьдечки – готовенькі, аби їх спожити. У щоденнику, як правило, є кольорові закладки або наліпка, в блокноті – можна зробити їх самостійно. Залишається тільки правильно вести https://poltava365.com/7777-gaming-naznachaet-mitko-miteva-na-dolzhnost-generalnogo.html, щоб потім не довелося шукати потрібну інформацію серед сотні записів і заміток. Публікуючи цей відгук я підтверджую, що я особисто замовляв/ла послуги цього сервісу для свого власного весілля.

Якщо з якихось причин товар вам не підійде, я можу обміняти або повернути гроші. Для цього зверніться до мене не пізніше, ніж через 14 днів після отримання замовлення. Не менш проблемним є подарунок для свекра (купити йому светр? чи якусь гарну запальничку?), сестри (косметику чи що?), брата (теж светр?), бабці (ну не буду я їй хустку дарувати!), дідуся (без варіантів…) тощо. У результаті днем шопінгу можна й не обмежитися. Але в процесі наречена відмовляється від думки «що куплю, те й буде», а хоче подарувати щось справді вартісне.

То ж найближчі люди повинні бути вже в курсі. Зробіть свій перший запис в щоденнику і зустрінемось в наступних статтях. Почніть планування весілля з весільного щоденника (блокнот), щоб ви нічого не пропустили при підготовці до вашого весілля. В щоденнику буде врахована кожна деталь. Оскільки вам доведеться з цим записником ходити всюди то краще вибрати його середньої товщини, середнього розміру із надійною виразною обкладинкою.

Крім, звісно, тих людей, яких не запросили. Але телефонувати із демонстративними висловлюваннями «фе» вони будуть за тиждень до весілля і через тиждень після події, тож зараз можна полегшено зітхнути. І далі продовжувати готуватися. Сваритися будете після весілля! А зараз поможіть мені винести ящик, занести ковбасу, заплатити за таксі і ще чимало отаких приємних дрібничок».

Просила ж йолопа записати на карточці – не Іванівна, а Петрівна! І тисячу разів казала, що мама любить хризантеми і ненавидить орхідеї! Що він там для тата взяв? Тато, правда, коньяку не п’є, але його завжди можна поставити в бар для несподіваних гостей. По-моєму, перше враження непогане. Мама навіть не помітила, що це орхідеї… Починається все дуже романтично і красиво.

Але в будь-якому разі знайомство відбулося, і в той момент іще зовсім невідомо, якими будуть стосунки через пару-другу місяців, не кажучи вже про кілька років. Знайомство сватів між собою порівняно із знайомством з невістками-зятями – дрібничка. Зазвичай, першими в гості їдуть батьки нареченого. Мама робить фризуру в перукарні, тато в’яже краватку і, переповнені світлими почуттями до нової родини, майже свекор і майже свекруха, вирушають знайомитися із приданим. Складніше в той момент батькам нареченої.

Для цих цілей підійде звичайний блокнот або щоденник з магазину канцтоварів. Навіть при наявності величезної кількості “розумних” гаджетів краще використовувати для цих цілей папір і ручку. Якщо цифровий носій вийде з ладу, знищена інформація принесе нареченій не менш стресу, ніж передвесільні клопоти. Він створювався не одразу, а поступово – протягом планування мого весілля, тому в ньому зібрано все з чим стикнеться наречена. Невістка тим часом згадує, що не купила рушника і таки його купує. Паралельно бігає в салон на останні примірки весільного плаття і зі скандалами його забирає додому з благородними намірами розшити фату бісером. Нарешті остаточно затверджує останній варіант весільної зачіски і щодня нагадує нареченому, що їй ще потрібен букет і бутоньєрки.