Categories
Uncategorized

Книга «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн купити за ціною 190 грн і завантажити у форматі pdf, epub, fb2 в КСД

Книгу можна завантажити та читати онлайн, і вона залишається популярною та актуальною навіть після майже 40 років з моменту публікації. Теорія Берна стала свого часу проривом у психологічній науці, змінивши розуміння людини і побудови її внутрішнього світу. У нас ви знайдете вірші видатних українських письменників, світові бестселери, останні новинки.

берн ігри в які грають люди

Чи все я сказав, чи достатньою мірою задовольнив потреби в доторканні співрозмовника, чи потрібне число раз його лайкнув. Ось за це спасибі вам, Ерік Берн. У спілкуванні з людьми на перший план, обходячи просто саму суть спілкування, виходить саме шкала лайків. Її можна застосовувати завжди і всюди. Берн вводить поняття «психологічні ігри», щоб пояснити поведінку людей у різних ситуаціях соціальної взаємодії.

Нажаль українська версія врази поступається російському перекладу. Раніше ми писали, що олімпійський чемпіон Олександр Абраменко зізнався, яке загадає бажання на Новий рік. Використання матеріалів сайту заборонено. Ерік Берн — американський військовий психолог, письменник, психіатр, в першу чергу відомий, як розробник трансакційного і сценарного аналізу.

Берн зауважив, що соціальну взаємодію, або “транзакції”, можна зрозуміти, проаналізувавши, які его-стани були активними в учасників. Однак, якщо відповідь буде з его-стану Дорослого (“Я запізнився через затори”), це буде перехресна транзакція. Люди, які роблять ці правила і закони повинні брати всю ситуацію, яка вона є.

Ерік Берн

Робота Берна в цій галузі зробила революцію в психотерапії та консультуванні, зробивши психологічні концепції більш доступними для широкого загалу. Чи могли ви уявити, що всередині вас живе три людини? Так, це реально – Дитина, Батько і Дорослий.

Приєднуйтесь до щотижневої розсилки Психологера

Книга “Ігри, у які грають люди” відкрила мені очі на багато цікавих речей. Все ж таки люди цікаві https://chl.kiev.ua/CGI-BIN/sp/print/index.php?id=7030 істоти і тепер я точно в цьому впевнена. Я навіть у своїй голові покопалась добряче, раджу.

Вона про теорію психологічних ігор, яку придумав та розробив сам Берн. Як людина спілкується все своє життя завдяки іграм? Які причини та мотивації ховаються у таких іграх? Які типи ігрової інтеракції використовує у різних життєвих ситуаціях. Еріку Берну вдалося дослідити ці запитання та сконструювати власне бачення психологічних процесів людини. Книга “Ігри, у які грають люди” допомагає звільнитися від запрограмованих дій та сценаріїв, які наклали свій відбиток на психічне життя ще в дитинстві. Ерік Берн вчить, як отримати внутрішню свободу.