Categories
Uncategorized

Слова, текст, акорди “Я тебе чекаю” Гурт Будьмо Українські пісні

| Я піду в луги шовкові, В трави голубі Серце сповнене любові понесу тобі. Облітають, облітають Весняні сади Квітко моя, зірко моя, Як тебе знайти? | Хай тумани, хай морози На мою біду, https://www.03247.com.ua/list/409970 У надії і тривозі Я до тебе йду. Хай літа пливуть, як води, як луна в гаю Хто шукає, той знаходить доленьку свою | Доленьку свою… Привіт, Галинко І я дуже рада тебе бачити.

квітко моя зірко моя де тебе знайти

Білим цвітом, білим цвітом Розлилась весна. Загубилась в тому цвіті квітонька одна. Розлилися бережечки, де ходила ти! Квітко моя, зірко моя, Як тебе знайти?

ТОП завантажень

Шукаю мінусовку до колядки “Ой, народи всього світу” yd1998as Доброго дня, будь ласка поділіться мінусом. Ruslan_54 Влад зробіть будь ласка мінус,а я втрачаю Голову.Дуже гарна пісня. Рейтинг топ 100 українських пісень! На сайті ви можете ознайомитись з різними гуртами, дивитись кліпи, слухати найкращу українську музику і оцінювати її , також знайти тексти українських пісень. Мінусовка дуже хороша, але я чомусь не можу її скачать може я щось роблю не так або щось змінилося у скачуванні?

Для тебе

Весни майже і не було.Не встигли насолодитися цвітом дерев, квітів… Ця спека зовсім не своєчасна. Усі мінусовки викладені лише для ознайомлення. © 2023 Українські мінусовки на minus.lviv.ua.

Найкращі пісні Гурт Будьмо Популярні Українські Пісні

Suvorkin дует”Совість нації” Микола,краще за оригінал,ні я ні Ви ,ні хто інший не задавить…Ось про що мова.А те ,що забрали Ор+бек -молодець. Стилі до Roland E-X50 ivan198 Доброго дня. Цікавлять стилі до Roland E-x50 … Suvorkin дует”Совість нації” Це не Ор+бэк .Не вводьте профанів в оману. Олександр Таранець та Михайло Раков – Білим цвітомОксана Пекун, Максим Новицький і балет “STyLE”, 2016 рік.